Kategorie

A_gdyby_tak_2

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Wczorajszy dzień obfitował w wiele wydarzeń, rozmów telefonicznych przeprowadzonych z klientami i tych nieodebranych. Wśród tych ostatnich były dwa numery telefoniczne, na które z racji kilkakrotnej próby dodzwonienia się do mnie wybrałem jako priorytetowe do oddzwonienia. Jeden z nich po szybkiej analizie okazał się typowym „nękaczem”… szybka decyzja odrzucić i na przyszłość zablokować. Natomiast na drugi numer tym razem ja kilkakrotnie dzwoniłem, za każdym razem zajęte. W pewnej chwili mam połączenie z tym numerem telefonu…

Mężczyzna przedstawiając się, szybko zasygnalizował temat. „… mam do sprzedania mieszkanie w… czy jestem zainteresowany? 😀” Zadaję kilka pytań dotyczących mieszkania i umawiam się na dogodny termin spotkania. Wszak klient zadzwonił do mnie 😀 Wskazany przez ze mnie dzień nie odpowiadał dzwoniącemu ponieważ… chciałby załatwić to jednego dnia!!! Co jednego dnia?… Odpowiedź zabrzmiała taka: „… Bo może Pan przyjść o… godzinie, bo przed mam spotkanie i po też mam spotkanie z pośrednikiem”.

Moja odpowiedź : Dziękuję za wybranie mnie (choć prawdopodobnie nie było przemyślanego wyboru a dzwonienie z listy).

Nie jestem zainteresowany taką umową, ponieważ jestem pośrednikiem pracującym tylko zawierając „umowy wyłączne”!!!

Ps. Skoro przed i po zaproponowanym terminie spotkania ustawiła się kolejka „pośredników” to pytanie do koleżanek i kolegów brzmi : Czy Ty jesteś wśród nich?

To miejsce na Twój komentarz

Inne podobne ciekawe

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami i materiałami ekstra? 
Dołącz do grupy czytelników.