Kategorie

Pop Up HERE – spotkanie z designem

Facebook
Twitter
LinkedIn

Stało się! Odległość z Wejherowa do Warszawy mierzona czasem przejazdu np. samochodem to cztery godziny z małym haczykiem. Razem z Basią wzięliśmy udział w spotkaniu Pop Up designu. Jedyne takie spotkanie w Polsce w formie tymczasowego showroomu z prezentacją wyselekcjonowanych produktów i designu. Pomysłodawcą i twórcą tego przedsięwzięcia jest Łukasz Misiło.

Pop Up HERE

Na miejsce Pop Up HERE organizatorzy wybrali prestiżową lokalizację w centrum Warszawy, w budynku WOLF Marszałkowska zaprojektowanym przez Autorską Pracownię Architektury Kuryłowicz & Associates. Już w piątkowe popołudnie na zamkniętej (tylko z zaproszeniami) imprezie można było spotkać mnóstwo osób.  Architekci, projektanci wnętrz, deweloperzy, designerzy, home stagerzy oraz przedstawiciele mediów. Jak się wydawało zainteresowanie przerosło nawet oczekiwania organizatorów.

Ale wróćmy do samego spotkania. Piękna pogoda sprzyjała takiemu wydarzeniu. Na początku, przy wejściu gromadziło kilka osób, aby po chwili utworzyć dosyć sporą kolejkę osób zaproszonych. W drzwiach przywitał nas sam Łukasz, aby w chwilę później przejął nas Grzegorz Turniak.

12

Jak wynikało z zapowiedzi piątkowego wydarzenia „Caffe Design” rzeczywiście w  luźnej atmosferze przy lampce wina i poczęstunku zaproszeni goście poruszali  się pomiędzy pięknymi przedmiotami. Każdy z gości mógł wziąć udział w ciekawych rozmowach o przedstawionych przedmiotach i o aranżacji wnętrz.

Nie sposób opisać wszystkich produktów, lecz ciekawą formą zaprezentowania produktów firmy Novacolor była aranżacja kuchni z lodówką SMEG pomalowaną rdzawą farbą dekoracyjną.

IMG_9396IMG_9397

IMG_9398

IMG_9399

IMG_9395

IMG_9400

„Caffe Design” wzbogacone o ciekawe wykłady edukacyjne wypełniło piątkowe popołudnie i zachęciło nas do ponownego odwiedzenia Pop Up.  A w sobotę już przy mniejszej liczbie oglądających mogliśmy ponownie obejrzeć wszystkie produkty i dostrzec ich szczegóły, sprawdzić ich funkcję.

IMG_9362_1 IMG_9369

IMG_9367

IMG_9366

 IMG_9374

                           IMG_9393  IMG_9394
Udane spotkanie zakończyliśmy przekazaniem osobistych gratulacji Łukaszowi Misiło. Jak widać zapotrzebowanie na takie spotkania jest duże, gdzie znaleźć można mnóstwo inspiracji do aranżacji i projektowania wnętrz.

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.

Basia i Tomek   

To miejsce na Twój komentarz

Inne podobne ciekawe

Fotografia

Mieszkanie jak dom

Klimatycznie, nastrojowo, luksusowo. To tylko kilka cech tego niespotykanego mieszkania. Mieszkanie o powierzchni ponad 174

czytam do końca »

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami i materiałami ekstra? 
Dołącz do grupy czytelników.