Kategorie

Akredytowany home stager

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dzielę się z Wami moja radością! Wydarzenie, o którym przeczytasz poniżej jest dla mnie ogromnym wydarzeniem  w budowaniu marki akredytowanego home stagera. Jest potwierdzeniem mojego przygotowania do świadczenia dla Was usług o najwyższym poziomie.

Zapraszam Was do przeczytania poniżej zamieszczonego tekstu. Jako, że trudno mi pisać wprost o takim wydarzeniu, przedrukowałem tekst Grzegorza Pietruchy zamieszczony na blogu Stage It Up.


 

Pierwszy polski „Akredytowany Konsultant” House Doctor (płci męskiej) (dziś Stage-It-Up).

 

House Doctor - akredytacja

Witamy w Klubie Akredytowanych home stagerów Tomka Ziemanna, który pochodzi z Wejherowa, jest pośrednikiem i home stagerem w jednym i  obsługuje pod jednym i drugim kątem rynek trójmiejski.
Historia znajomości Tomka z House Doctor Polska zaczęła się 11 maja 2013 roku, kiedy to Tomasz przyjechał do nas do Warszawy na kurs podstawowy. Tomek odbył kurs biznesowy w terminie późniejszym.
Oto kilka wspomnień:

 
Od tamtej pory nieprzerwanie jesteśmy w kontakcie, czy to realnym na spotkaniach, czy podczas zjazdów branżowych, czy podczas odwiedzin Tomka nas na szkoleniach. Do tego należy doliczyć niezliczone godziny rozmów o biznesie prze telefon i mam poczucie, jakbyśmy się znali już co najmniej parę dekad. A skoro dopiero od 2013 roku, to znaczy, że jest flow i że było nam pisane, że spośród grona męskiego to właśnie Tomek zyskał Akredytację jako pierwszy, szczególnie że nie poddawał się i konsekwentnie dążył do celu.

Teraz to już fakt, więc cały Zespół House Doctor Polska (jak i pół pozostałej Polski) składa Ci serdeczne gratulacje i mam nadzieję, że akredytacja Ci zaprocentuje i być może okaże się nawet przełomowym momentem w Twoim home stagingowym życiu zawodowym. W końcu mamy na Północy reprezentanta !!!
A w Polsce jest nas trójka akredytowanych.

Będzie się działo!

Grzegorz Pietrucha
Stage It Up

To miejsce na Twój komentarz

Inne podobne ciekawe

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami i materiałami ekstra? 
Dołącz do grupy czytelników.