Kategorie

Akredytowany home stager

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dzielę się z Wami moja radością! Wydarzenie, o którym przeczytasz poniżej jest dla mnie ogromnym wydarzeniem  w budowaniu marki akredytowanego home stagera. Jest potwierdzeniem mojego przygotowania do świadczenia dla Was usług o najwyższym poziomie.

Zapraszam Was do przeczytania poniżej zamieszczonego tekstu. Jako, że trudno mi pisać wprost o takim wydarzeniu, przedrukowałem tekst Grzegorza Pietruchy zamieszczony na blogu Stage It Up.


 

Pierwszy polski „Akredytowany Konsultant” House Doctor (płci męskiej) (dziś Stage-It-Up).

 

House Doctor - akredytacja

Witamy w Klubie Akredytowanych home stagerów Tomka Ziemanna, który pochodzi z Wejherowa, jest pośrednikiem i home stagerem w jednym i  obsługuje pod jednym i drugim kątem rynek trójmiejski.
Historia znajomości Tomka z House Doctor Polska zaczęła się 11 maja 2013 roku, kiedy to Tomasz przyjechał do nas do Warszawy na kurs podstawowy. Tomek odbył kurs biznesowy w terminie późniejszym.
Oto kilka wspomnień:

 
Od tamtej pory nieprzerwanie jesteśmy w kontakcie, czy to realnym na spotkaniach, czy podczas zjazdów branżowych, czy podczas odwiedzin Tomka nas na szkoleniach. Do tego należy doliczyć niezliczone godziny rozmów o biznesie prze telefon i mam poczucie, jakbyśmy się znali już co najmniej parę dekad. A skoro dopiero od 2013 roku, to znaczy, że jest flow i że było nam pisane, że spośród grona męskiego to właśnie Tomek zyskał Akredytację jako pierwszy, szczególnie że nie poddawał się i konsekwentnie dążył do celu.

Teraz to już fakt, więc cały Zespół House Doctor Polska (jak i pół pozostałej Polski) składa Ci serdeczne gratulacje i mam nadzieję, że akredytacja Ci zaprocentuje i być może okaże się nawet przełomowym momentem w Twoim home stagingowym życiu zawodowym. W końcu mamy na Północy reprezentanta !!!
A w Polsce jest nas trójka akredytowanych.

Będzie się działo!

Grzegorz Pietrucha
Stage It Up

To miejsce na Twój komentarz

Inne

Fotografia

Nadmorski apartament

Nadmorski apartament. Kolejna realizacja na zlecenie zaprzyjaźnionego pośrednika nieruchomości odbyła się w Gdańskim Jelitkowie. To

czytam do końca »

Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami i materiałami ekstra? 
Dołącz do grupy czytelników.