Kategorie

ArchiDay spotkanie architektów, projektantów wnętrz.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Gdyby chcieć powiedzieć, że sztuka aranżacji mieszkania jest prosta umiejętnością i dla każdego, to można grubo się pomylić. Aby przekonać się jak inni patrzą na taką formę pojechałem do Warszawy na ArchiDay.

archiday

W tym miejscu spotkali się projektanci, architekci wnętrz, osoby które o designie chcą poszerzyć swoją wiedzę. Wśród nich nie zabrakło home stagerów, a nawet więcej, bo – Agnieszka Petryczkiewicz oraz Kinga Karpińska-Holcman na zaproszenie organizatorów i reprezentując Stage It Up, przeprowadziły aranżację zaimprowizowanych pomieszczeń. Każdy zainteresowany, a muszę powiedzieć, że z każdą minutą spotkania przybywało uczestników warsztatów zobaczyli jak na żywi wyglądają stylizowane pomieszczenia sypialni, jadalni oraz salonu.

IMG_9692IMG_9676

IMG_9678

IMG_9684

A ja miałem ogromną przyjemność obserwować moje koleżanki, z podziwem przyglądając się jak uczestnicy warsztatów dali się z łatwością wciągnąć „w akcję”.
Całości stylizacji dopełniły warsztaty fotografii wnętrz, jako odrębna sztuka u umiejętność.
Szybko zorientowaliśmy się, że dla uczestników warsztatów taka forma była ogromną nowością, która wręcz wskazała na potrzebę współpracy projektantów z home stagerami.

To miejsce na Twój komentarz

Inne podobne ciekawe

Fotografia

Nadmorski apartament

Nadmorski apartament. Kolejna realizacja na zlecenie zaprzyjaźnionego pośrednika nieruchomości odbyła się w Gdańskim Jelitkowie. To

czytam do końca »

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami i materiałami ekstra? 
Dołącz do grupy czytelników.