Kategorie

Dom w Orłowie

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ta lokalizacja to marzenie wielu inwestorów. Gdynia Orłowo. W jednej z ulic w samym sercu Orłowa znajduje się dom, który został poddany sesji zdjęciowej dla zbudowania oferty sprzedaży. Na zlecenie biura nieruchomości z Gdyni udałem się pod wskazany adres. Dzień nie był zbyt łaskawy dla robienia szczególnie zdjęć z zewnątrz budynku, wspaniałego ogrodu, okolicy i widoku na zatokę gdańską. Gęste chmury nie wprowadzały do wewnątrz domu ciekawego światła. Lecz w tych warunkach postanowiliśmy, że będziemy skupiać się na świetle zastanym, aby pokazać jak światło operuje w domu. 

Duży… ogromny salon, choć z wyraźnie zaznaczonymi strefami wypoczynku, jadalnią oraz miejscem przy kominku to najciekawsze wnętrze w tym domu. Bardzo duże okno od strony południowej wprowadza dużo światła, które załamywało się za ścianami tego pokoju.

Mimo tak dużej przestrzeni zdecydowałem się na wykorzystanie szerokokątnego obiektywu w pełnym zakresie.  Dodatkowo przysłona została mocno przymknięta co pozwoliło zadbać o szczegóły. Mimo wszystko lubię korzystać z dużej głębi ostrości. 

Efekty możecie zobaczyć tutaj.

To miejsce na Twój komentarz

Inne podobne ciekawe

A Gdyby Tak

A_gdyby_tak_2

Wczorajszy dzień obfitował w wiele wydarzeń, rozmów telefonicznych przeprowadzonych z klientami i tych nieodebranych. Wśród

czytam do końca »

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami i materiałami ekstra? 
Dołącz do grupy czytelników.