Kategorie

Dzień pośrednika nieruchomości

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

30 marca każdego roku obchodzimy od kilku już lat Dzień Pośrednika w obrocie nieruchomościami. Zdawać by się mogło, że skoro o tym dniu mówimy jako DZIEŃ POŚREDNIKA w sposób szczególny wyróżniając tę profesję, to jest on w jakiś sposób huczny czy specjalny obchodzony. No cóż, w samej grupie zawodowej pośredników czy agentów nieruchomości wspomina się o nim tylko poprzez dzielenie się Bardzo miłymi życzeniami. I to najczęściej pośrednik pośrednikowi. Dzisiaj doskonale pomagają w tym social media, w tym facebook. Profile facebookowe, posty, wpisy tego dnia zapełniają ekran komputera lub smartfona. I żeby było jasne, TO jest BARDZO MIŁE.

Z tej też okazji zostałem zaproszony do Radia NORDA FM 88,00 Mhz, aby udzielić wywiadu. Omawiając świąteczny dzień pośrednika, poruszyliśmy zagadnienia spajające naszą rzeczywistość (pośredników i klientów). O pracy pośrednika – profesjonalisty, marketingu, o sytuacji na rynku nieruchomości. Zapraszam do wysłuchania tego wywiadu.

To miejsce na Twój komentarz

Inne podobne ciekawe

Fotografia

Nadmorski apartament

Nadmorski apartament. Kolejna realizacja na zlecenie zaprzyjaźnionego pośrednika nieruchomości odbyła się w Gdańskim Jelitkowie. To

czytam do końca »

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami i materiałami ekstra? 
Dołącz do grupy czytelników.