Kategorie

Mieszkanie jak dom

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Klimatycznie, nastrojowo, luksusowo. To tylko kilka cech tego niespotykanego mieszkania.

Mieszkanie o powierzchni ponad 174 m2, które chcę Wam zaprezentować znajduje się w wspaniałej kamienicy na ul. Hallera w Wejherowie. Wspaniała lokalizacja blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego bogatego w rewelacyjne tereny rekreacyjne. Lokal mieszkalny o odrębnej własności położony jest na drugim piętrze, do którego prowadzą wygodne schody. Cała kamienica przeszła gruntowny remont wraz z termomodernizacją.

Mieszkanie w całości zajmuje drugie piętro kamienicy i przeszło kapitalny remont i zyskało nową aranżację. Lokal składa się z trzech dużych sypialni, w tym jednej z oddzielną łazienką. Druga łazienka została umiejscowiona bezpośrednio przy dwóch pozostałych sypialniach. Dalej znajduje się pokój dzienny wypoczynkowy oraz duży pokój służący obecnie jako jadalnia. Z pokoju dziennego prowadzi wyjście na wspaniałą logię znajdującą się od strony południowej. Kuchnia z oknem wraz z bezpośrednio położonym przy kuchni pomieszczeniem gospodarczym jest umeblowana i w pełni wyposażona w nowy i markowy sprzęt AGD. Z okien mieszkania rozpościerają się wspaniałe widoki na miasto Wejherowo.

W mieszkaniu zastosowano wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Ogrzewanie mieszkanie pochodzi z miejskiej sieci. Woda bieżąca użytkowa ogrzewana przez piec jednofunkcyjny gazowy.

Do mieszkania przynależy część ogrodu otaczającego ogrodzoną posesję. Na nieruchomość jest wjazd przez automatyczną bramę. Przy domu jest miejsce postojowe.

W kilka minut dojdziemy do dworca PKP w Wejherowie lub komunikacji autobusowej. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przychodnia lekarska oraz filharmonia.

Mieszkanie jest umeblowane i w pełni przygotowane do zamieszkania.

Dekoracje: Home&You oraz właściciel

To miejsce na Twój komentarz

Inne podobne ciekawe

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami i materiałami ekstra? 
Dołącz do grupy czytelników.